Sportlife Vadstena

Tel: 0143-151 10

Mail: info.vadstena@sportlife.se

Vadstena Simhall
Borgmästaregatan
592 80 Vadstena

Samarbetspartner till STC


Bemannade öppettider

Måndag 7.00-15.00

Tisdag 7.00-19.00

Onsdag 7.00-19.00

Torsdag 7.00-19.30

Fredag 6.30-18.00

Lördag 09.30-13.30

 

Vecka 8 Sportlovet
Måndag 18/2 10.00-14.00

Tisdag 19/2 10.00-18.00

Onsdag 20/2 10.00-18.00

Torsdag 21/2 10.00-18.00

Fredag 22/2 06.45-18.00

Lördag 23/2 09.30-13.30

 

Autogiro 12 mån

Autogiro 12 mån

Autogiro Seniorkort (fyllt 60 år)

Autogiro Ungdom (13-14 år)

 

Kontant 12 mån

Kontant 12 mån

Kontant 12 mån

Kontant 6 mån

Kontant 6 mån (senior, fyllt 60 år)
Kontant 6 mån (ungdom, 13-14 år

Kontant 3 mån
Kontant 1 mån

 

10-kort, giltigt 6 månader

Endagskort

Frysavgift

 


Åldersgräns 15 år.

Tagg till ytterdörren 100 kr i deposition. Återfås vid återlämning.

Ytterdörren låses 30 min. före stängning, kl. 21.30 varje dag.

Bad kan ske på allmänhetens tider. Se vadstena.se för information.


Startavgift 150 kr tillkommer för autogiro och avser träning fram till första dragning från autogirokontot. För familjekort är startavgiften 300 kr.

 

En frysförsäkring kan tecknas i samband med att du tecknar dig för ett 12 månaders medlemskap och det kostar 100 kr/år. Du kan frysa ett 12 månaders medlemskap vid ett tillfälle, 30-90 dagar sammanhängande. Du kan även teckna denna frysförsäkring när du vill frysa ditt medlemskap.

229 kr/mån

599 kr/mån (familjekort)

199 kr (ingen bindningstid)

199 kr (ingen bindningstid)

 

2 748 kr

2 388 kr (seniorer)

7 188 kr (familjekort)

1 790 kr

1 194 kr

1 194 kr

1 100 kr

429 kr

 

800 kr

100 kr

100 kr

Priser