Sportlife Vadstena

Tel: 0143-151 10

Mail: info.vadstena@sportlife.se

 

Vadstena Simhall
Borgmästaregatan
592 80 Vadstena

Samarbetspartner till STC

 

Måndag 7.00-15.00

Tisdag 7.00-19.00

Onsdag 7.00-19.00

Torsdag 7.00-19.30

Fredag 6.30-18.00

Lördag 09.30-13.30

 

Gymmet är diplomerat för "100% ren hårdträning", vilket innebär att personalen är utbildad för att uppmärksamma dopning och otillåtna preparat. Med passerkort har du tillgång till gymmet dagligen mellan klockan 05:00 - 22:00. Mer information ges av personalen i kassan. För att komma i kontakt med personal övrig tid ring: 0143-15110

Öppettider